Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Site μας ξανανοιξε και ειναι αυτο εδω..
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 StrtrAtck A ή οπως λέγεται

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mjj
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

StrtrAtck A ή οπως λέγεται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: StrtrAtck A ή οπως λέγεται   StrtrAtck A ή οπως λέγεται EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 8:53 am

Θέλω να καταγγείλω την admin Strtrak A πως με απείλησε λανθασμένα με BAN και να τις πω να με κάνει spec από την αρχή του round μέχρι το τέλος του για το που βρίσκομαι, και ότι το transition από το ένα bs στο άλλο μέσω Base δεν είναι base camp....

Σε αυτόν τον server έχω δει άπειρα BC από terror (από την αρχή μέχρι το τέλος στο BC) και σχεδόν κανένας δεν έφαγε BAN... εκεί που έπρεπε ορθά να εξαντλούν το αδμινιλικι τους...

Και κάτι άλλο το BC για τους CT δεν υφίσταται....

έχω φάει ήδη δύο άκυρα ban σε αυτόν τον server και μπορεί άδικα να έτρωγα και τρίτο, απλά έλεος........


Παραθέτω Demo λίγο πριν το τέλος(βγω) της Aztec.

https://rapidshare.com/files/3523756066/stra.zip
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
esta1
Public Admin
Public Admin
esta1


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονικη

StrtrAtck A ή οπως λέγεται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: StrtrAtck A ή οπως λέγεται   StrtrAtck A ή οπως λέγεται EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 9:01 am

Θέλω να καταγγείλω την admin Strtrak A πως με απείλησε λανθασμένα με BAN

Για αυτο τον λογο εσυ κανεις ban?Και επισης αμα καναμε ban ολους που καθοντουσαν bc τωρα ο σερβερ θα ειχε 3-4 ατομα το πολυ..

Αυτο θα ληξει με ενα plugin για camp το οποιο το εχω ηδη ανακοινωση στις ιδεες.

Να γινονται report για σοβαρους λογους παρακαλω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mjj
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

StrtrAtck A ή οπως λέγεται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: StrtrAtck A ή οπως λέγεται   StrtrAtck A ή οπως λέγεται EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 9:17 am

Για μένα σοβαρός λόγος είναι... είναι σαν να έχω φάει BAN και μην προσπαθείς να το μειώσεις esta, ήσουν μέσα άλλοι 4+ admin ήταν μέσα δεν είδα κανέναν σας να της πει πως είναι λάθος, τουλάχιστον δημόσια...

To camp είναι στρατηγική εφόσον χρησιμοποιείται σωστά και ναι θα έριχνα ban λίγων λεπτών ή slay στο επόμενο round όπως και το έχω πράξει σε άλλο server που είμαι admin σε terror που camperonotan στο BC τους, γιατί δεν είναι αναγκασμένοι οι CT να τρέχουν στο Base των terror, ή όσοι έχουν πεθάνει να περιμένουν αυτού του είδους τους campers.

Σε ξένο server που παίζω και πάντα είναι τίγκα έφαγα 2-3 φορές slay στο επόμενο round γιατί δεν πήγα για bomb defuse και αντίστοιχα όσοι terror δεν πήγαιναν για bomb plant ή collection.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`MaddoxX'
Deathrun Admin
Deathrun Admin
`MaddoxX'


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

StrtrAtck A ή οπως λέγεται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: StrtrAtck A ή οπως λέγεται   StrtrAtck A ή οπως λέγεται EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 2:37 pm

εχει δικαιο ο esta
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[StrtAtck] [A]
Public Admin
Public Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Athina

StrtrAtck A ή οπως λέγεται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: StrtrAtck A ή οπως λέγεται   StrtrAtck A ή οπως λέγεται EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 2:29 am

Το έφυγες που σου πα δεν αντιστοιχεί απαραίτητα στο ban. Εγώ μιλούσα για kick αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες. Επιπλέον προφανώς εφόσον έκανες εσύ ο ίδιος demo δεν μπορεί να είναι και άκρως αξιόπιστο. Επίσης όταν παραπονιούνται όλοι εντάξει δεν μπορούν να είναι όλοι τρελοί..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Informer
Head Admin
Head Admin
Informer


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Τόπος : Greece

StrtrAtck A ή οπως λέγεται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: StrtrAtck A ή οπως λέγεται   StrtrAtck A ή οπως λέγεται EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 4:02 am

Απο την στιγμή που δεν έγινε Ban δεν τήθεται κάποιο θέμα.

Locked.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ironservers.forumgreek.com
 
StrtrAtck A ή οπως λέγεται
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Iron Servers Categories :: Admin Report-
Μετάβαση σε: