Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Site μας ξανανοιξε και ειναι αυτο εδω..
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 θελο να ανεφερο κατI

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
The exterminator
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : kerkkyra

θελο να ανεφερο κατI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: θελο να ανεφερο κατI   θελο να ανεφερο κατI EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 11:26 am

πεζαμε ενα βραδι στον JAIL-BRAEK και εκι ποθ περναγαμε καλα ερχετε ενασ σιμον και σκοτονει εναν τερορ ΕΠΙΔΙ ΤΟΝ EURISE διλαδι fk για ban !!! αδμιν σινδεμενοι ιμουν εγω και o regueim i kapos etsi ton legan του τHN χαριζω εγω και τον κανο τρασφερτ στουσ τερορ anti gia ban και αρχιζει να μου λεει ο reguiem γιατι τον εκανεσ τρασφερτ καλα εκανε που τον εφαγε και αλα στην σινεχια τον κσανα kanei trasfer stous ct kia DEN EFTANAN OLA AFTA ME KANEI KAI KICKKKKK MOU LEEI OT IEIMAI AXETOS KAI TETIA STIN SINEXIA MPENEI I ATHINA MAS LEIE KAI AFTI TIN APOPSI TIS POU ITAN IDIA ME TIN DIKI MOU KAI STO TELOS O REGUEIM RIXNEI BAN STO VAGGO (kala tou ekane gia flame) kia ston simon pou ekane to fk den kanei tipota!!!

8ELO NA KOUSO TIN APOPSI SAS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




θελο να ανεφερο κατI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελο να ανεφερο κατI   θελο να ανεφερο κατI EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 12:13 pm

Μην ξαναδώ εδώ report(στα prive μας).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
θελο να ανεφερο κατI
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Iron Servers Categories :: Admin Report-
Μετάβαση σε: