Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Site μας ξανανοιξε και ειναι αυτο εδω..
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 player ipostirizei pws eine o Nio

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
[admin]Moglakos|xD
Public Admin
Public Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

player ipostirizei pws eine o Nio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: player ipostirizei pws eine o Nio   player ipostirizei pws eine o Nio EmptyΤετ Απρ 11, 2012 1:53 pm

παιδιά αφτό πάει μονο στούς head admin και στους αντμίν .... μπένει ένας Player με νέιμ ste η stefanakos η Nio και λέει πως είναι ο νίο .... του λέω να με κάνει αντ στο στήμ μου λέει του το έκλεψαν ........ του λέω γιατι δεν έχι acces? και μου λέει μερικες φορές πως δεν θέιλει και μερικές φορες λέει έχω ξεχάσει πώς μπαίνω... τι να κανω παιδια?? θελω απαντησεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`MaddoxX'
Deathrun Admin
Deathrun Admin
`MaddoxX'


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

player ipostirizei pws eine o Nio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: player ipostirizei pws eine o Nio   player ipostirizei pws eine o Nio EmptyΤετ Απρ 11, 2012 2:03 pm

στανταρ..κλεμενο αυτο το περιστατικο το εχουμε ζηση εγω με τον informer...ειδαμε εναν MpaMpinoC^ στον σερβερ toy deathrun και νομιζαμε οτι ειναι ο μπαμπης αλλα τελικα δεν ηταν.... Neutral Neutral Neutral Neutral



εννοω οτι ο παικτης λεει ψεματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Killer In The Name Of
Member
Member
Killer In The Name Of


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

player ipostirizei pws eine o Nio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: player ipostirizei pws eine o Nio   player ipostirizei pws eine o Nio EmptyΤετ Απρ 11, 2012 2:19 pm

`MaddoxX' έγραψε:
στανταρ..κλεμενο αυτο το περιστατικο το εχουμε ζηση εγω με τον informer...ειδαμε εναν MpaMpinoC^ στον σερβερ toy deathrun και νομιζαμε οτι ειναι ο μπαμπης αλλα τελικα δεν ηταν.... Neutral Neutral Neutral Neutral



εννοω οτι ο παικτης λεει ψεματα

μπαν δίνετε.αφου δεν βαζουν μυαλό.ιδικά αυτος που κανει τον νιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
esta1
Public Admin
Public Admin
esta1


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονικη

player ipostirizei pws eine o Nio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: player ipostirizei pws eine o Nio   player ipostirizei pws eine o Nio EmptyΤετ Απρ 11, 2012 2:56 pm

Για τον ΣΤΕ που λες αστο πανω μου.

Ο στεφανακος που μπαινει ειναι αδελφος του ΣΤΕ τον οποιον γνωριζω προσωπικα ο ιδιος ειναι φιλος μου.

Οποτε μην σε πειραζει για αυτο το προσωπο κανονιζω εγω.

Για τον Player που κανει τον Νιο δεν παιρνω καμια θεση γιατι δεν εχω πετυχει ποτε καπιον που να υποστιριζει οτι ειναι ο Νιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
player ipostirizei pws eine o Nio
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: News-
Μετάβαση σε: