Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Site μας ξανανοιξε και ειναι αυτο εδω..
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 [μπουγάτσα με admin] esta

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
babaca
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2012

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 4:16 pm

Σήμερα 19/4 καθώς έπαιζα cs ( καίγομαι σε αυτό το game κατα καιρούςεδω και χρόνια και δεν έχω βάλει ποτέ μου hack) ,map ήταν η Inferno παρατηρώ έναν παίκτη στους CT με όνομα adolf hitler.....
Από admins στην αρχή μέσα ήταν ο deathcry που από οτι διάβασα στο νέο forum ( γράφω στο παλιό forum , εδώ δηλαδη, επειδή το καινούριο δεν λειτουργεί ) είναι και owner tou server. Στο νέο site λοιπόν, http://gaming-power.net είχα παρατηρήσει μετά χαράς έναν κανόνα τον οποίον δυστηχώς ούτε ο ίδιος ο owner γνωρίζει από ότι κατάλαβα, ( αφού πριν μπει ο άλλος που με έκανε ban του είχα επισημάνει να κάνει ban τον hitler), και προφανώς ούτε ο admin hesta γνωρίζει,
( τον οποίον εκτιμούσα γενικότερα για το χαβαλέ και τα σωστα αντανακλαστικά του σαν admin ).
Ο επίδικος κανόνας είναι ο εξής ( κάνω c/p από το καινούριο site ) :

Racism
Prohibited racial comments towards players and / or Admins, either in the form of chat, either in the form of nicks.

Δεν χρειάζεται να επεκταθώ άλλο αλλά το κάνω για να νοιώσετε. Το τυπάκι είναι ανώμαλο και έχει όνομα hitler, ωραία ως εδώ...Κανονικά θα έπρεπε να είναι αυτονόητο πως παίρνει πούλο , πόσο μάλλον όταν είναι ΚΑΙ κανόνας του server. Αλλά πίτσες μπλε...Λέω στον deathcry να τον πουλάρει δεν τον κάνει...
Ε, από τα νεύρα μου βρίζω το μπασταρδάκι με το όνομα hitler....Αποτέλεσμα; .... ο καημένος ο esta κάνει ban εμένα.
Περιμένω απάντηση.

ΥΓ1 Ο αντιφασισμός δεν κρίνεται από ένα παιχνίδι στο net αλλά το γεγονός οτι ένα καθυστερημένο βάζει το όνομα του
αρχηγού των ναζί και οι admin κάνουν ban αυτόν που διαμαρτύρεται ( εμένα στη προκειμένη περίπτωση ), δείχνει πολλά για την σαπίλα που ζούμε γενικότερα.
ΥΓ2 Όλο παράπονα για greeklish διαβάζω στο forum σας , και όσοι γράφουν ελληνικά , μοιάζουν να έχουν πάθει εγγεφαλικό και να έχουν ξεχάσει τη γλώσσα. Προτιμώ greeklish απώ βοιασμαίνα αιλλλινιεικά....

yo

elephant

pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
esta1
Public Admin
Public Admin
esta1


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονικη

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 5:38 pm

Τελειωσες με τις μαλακιες σου?
Ας μιλησω και γω τωρα.

Πρωτη αριστερη παπαρια που κανεις ειναι να γραψεις το report ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ. (κοιτα ποιος μιλαει για ρατσιμο ρε σαπιε)
Απο την χαβουζα κατω εισαι εσυ? Πες μας που κατοικεις να σου πω τι εισαι...

Δευτερη αριστερη παπαρια που κανεις ειναι να γραψεις το ονομα μου λαθος (HESTA) αντι για ESTA.(ΜαγκαςWink

Και τωρα για τον κανονα που λες δεν τον γνωριζω για δυο λογους...
1ον Δεν εχω μπει καθολου στο καινουργιο φορουμ λογο ελειψης χρονου.
2ον Κανενανας H/a δεν ενημερωσε για αυτον τον κανονισμο και συγουρα και κανενας αλλος admin δεν θα τον γνωριζει.

Εγω στον σερβερ εκεινη την ωρα μπηκα για λιγο οπως ειδες και μετα βγηκα..και πετυχα εσενα να βρηζεις (ουτε καν ειδα ποιον εβρισες φαντασου) και να λες μπασταρδο καποιον και φυσικα εφαγες το μπαν σου οπως θα επρεπε.

Αν εβγαζες τοσο κομπλεξ με το παιδι το οποιο ειναι γνωστο στον σερβερ με αυτο το nick γιαι παιζει συχνα θα μπορουσες να μου στιλεις ενα prive μηνυμα και να μου πεις τι σε καιει.Να σαι συγουρος πως αν ηξερα τον κανονα οπως λες θα τον ειχα κανει Ban στα καπακια.Αλλα το μυαλο σου δεν εκοψε να με φωναξεις ειτε Prive ειτε στο chat και να μου πεις τι συμβαινει.

Υ.Γ1Τα πολιτικα σου αισθηματα μην τα βγαζεις τοσο εξω σε μια κοινωτητα την οποια δεν γνωρηζεις γιατι μερικοι εχουν αλεργεια στις ιδεες σου...

Υ.Γ2Ποσος με ενδιαφερει για το αν με πηγενες η οχι στον σερβερ με αυτο το ονομα εισαι καινουργιος οποτε δεν σε δινω καν σημασια.Και μην μου πεις οτι λιωνεις και τετοιες αλλες μαλακιες σε μενα γιατι δεν περνανε.Με αυτο το ονομα που εχεις εισαι μεσα στον σερβερ 1βδομαδα το πολυ.

Υ.Γ3Εδω εμεις γουσταρουμε να γραφουμε ΜΟΝΟ ελληνικα και ας ειναι και ολες οι προτασεις με ορθογραφικα.Αμα εσυ γουσταρεις οπως λες τα greeklish τοτε αλλαξε forum.

YΓ4Eλπιζω το indymedia που εισαι εκει να μην θυχτηκε που δεν εγινε ban ο Αδολφος Xιτλερ ε γιατι θα με πιασει φαγουρα!


Edit : Και αν μπει κανονας περι πολιτικων θα μπει κανονας σωστος οπου θα απαγορευεται Nick πολιτικου περιεχομενου γιατι μεσα στον σερβερ κυκλοφορουν πολλοι Antifa με nick και γνωστοι κιολας μεσα στον σερβερ. Η θα γινοντε ban ολοι οσοι χρισημοποιουν ως Nick καπια πολιτικη παραταξη Η καπιο πολιτικο προσωπο Η δεν θα μπει κανενας τετοιος κανονας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Informer
Head Admin
Head Admin
Informer


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Τόπος : Greece

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:46 am

Για πόσο χρονικό διάστημα ήταν το Ban?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ironservers.forumgreek.com
babaca
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2012

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 2:00 am

1ον Το [μπουγάτσα με admin] δεν είναι ρατσιστικό , ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ. Το ίδιο ισχύει για τα ανέκδοτα με τις ξανθιές τους πόντιους τους τοτούς και τις αννούλες. Σε όλη την ελλάδα αντιστοιχούν παρατσούκλια για τις καταβολές του καθενός.
Οπότε κράτα τη χολή σου για μετά.

2ον Το ίδιο ισχέι για το hesta. Χιούμορ με πειρακτική διάθεση.

3ον Οι μαλακίες για τα αριστερά που λες και δε ξέρω γω τι δε κολλάνε πουθενά .

4ον Τους κανόνες να τους διάβαζες δεν με ενδιαφέρει. Ας τσέκαρες το νέο site ( οι οποίοι είναι γραμμένοι και στα εγγλέζικα )

5ον Είχα γράψει prive στον deathcry , τα ίδια βέβαια που έγραψα δημόσια στο chat απλά πιο αναλυτικά. Όπως λες μπήκες σα τσουτσού έκανες το ban και βγήκες. Ούτε καν ασχολήθηκες δηλαδή. Το γεγονός οτι το μπινελίκι πέφτει σύννεφο δε σου λέει κάτι μάλλον.

6ον ( και πιο σημαντικό ) Το να τηρείς ίσες αποστάσεις από τους ναζιστές και από τους αντιφασίστες είναι το πιό προβληματικό.
Οι λέξεις ολοκαύτωμα και Γ ράιχ, οι εκατομμύρια νεκροί , τα καμμένα ελληνικά χωριά και οι χιλιάδες έλληνες νεκροί απο τους ναζιστές και τους έλληνες φίλους τους ΟΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ , σου λένε τίποτα???? Η άρρωστη θεωρία περι άριας φυλής και λοιπές μαλακίες??? Ούτε αυτά?

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΑΔΟΛΦΟΣ ΧΙΤΛΕΡ

7ον Διάβασε σωστά αυτά που λέω. Δεν έγραψα ότι καίγομαι σε αυτόν τον server ( πράγμα που ίσως και να κάνω αλλά δεν έχει σημασία)

8ον Τι σχέση έχει το indymedia και το πετάς έτσι στη κουβέντα????????

9ον Όπως έγραψα και πριν ο αντιφασισμός δεν γίνεται από τα πληκτρολόγια.. Ούτε έχω ξαναγραψει σε φόρουμ και μαλακίες.
Τα προβλήματα μου τα λύνω με τον παραδοσιακό τρόπο.

10ον Δεν με ενδιαφέρει το ban που έφαγα, αλλά ο λόγος. Και σκοπός μου είναι να διαβάσει ο κόσμος του φόρουμ αυτες τις γραμμές και να προβληματιστεί όσο το δυνατόν, γιατί έρχονται κρίσιμες εποχές και θα τα βρούμε μπροστά μας αυτά.

11ον Πάλι χολή βγάζεις, δεν είπα οτι προτιμώ τα greeklish. Λέω οτι προτιμω τα greeklish απο τα σκατογραμμένα ελληνικά.
Όποιος θέλει να το παίξει Παπαδιαμάντης ας το κάνει, αλλιώς, ας παραμείνει στη βλαχογκρίνια για τα greeklish, τη γλώσσα που χάνουμε κτλ ενώ ο ίδιος δεν κάνει καμία προσπάθεια να μάθει τα ελάχιστα.

12ον Δεν έχω σκοπό να ξαναγράψω , εκτός και αν παραποιηθούν τα λόγια μου. Κάντε lock.

ACAB ANTINAZI


pirat

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Informer
Head Admin
Head Admin
Informer


Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Τόπος : Greece

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 3:15 am

Εμένα ακόμα να μου δώσεις το Ban Information ή να μου πεις πόσο είναι το ban.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ironservers.forumgreek.com
esta1
Public Admin
Public Admin
esta1


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονικη

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 4:35 am

1ον Ακομα δεν μου ειπες απο που εισαι για να κανω και γω χιουμορ για την πολη σου γιατι βλεπω οτι μονο εσυ γελας με το μπουγατσα..

2ον Εγω δεν βρισκω ουτε στο ονομα κανενα χιουμορ...

3ον Δεν κολανε πουθενα τα αριστερα σχολεια σου ενω στο τελος γραφεις ΑΝΤΙΝΑΖΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ χαμπαρι.

4ον Και ποιος σου ειπε οτι ξερουμε εγγλεζικα?Εγγλεζικα ξες εσυ μαλλον γιατι κανεις παρεα με ξενους απο οτι καταλαβα.

5ον Και πως θα ασχολιθω οπως λες αφου δεν ηξερα τον κανονα?

6ον Μαλλον δεν εισαι Αριος πρεπει να σαι μαυρος?κινεζος?μιγας?Και για το τι εγινε στο τριτο ραιχ ασε να το ξερουν αυτοι που αχολουνται.Εσυ περνεις πληροφοριες απο το indymedia μονο οποτε ιδεα...

7ον Δεν καιγεσαι σε αυτον τον σερβερ και μπενεις στην κοινωτητα μας με μαγκια για να προκαλεσεις σαματα.Το προβλημα σου θα μπορουσε να λυθει αλλιως και πιο ανθρωπινα.

8ον Το indymedia ειναι το δευτερο σπιτι σου.

9ον και γω τα προβληματα μου τα λυνω αλλιως.Επισης εχω και αλλεργεια σε αριστερους που τυχαινει να εισαι εσυ.

10ον Ο λογος που εφαγες το ban ηταν απολυτα δικαιος γιατι εβρισες ειπες "μπασταρδακι" και εφαγες ban για flame.

11ον Εχεις αποψη εσυ για την ελληνικη γλωσσα?

ACAB ANTI-ANTIFA

pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Killer In The Name Of
Member
Member
Killer In The Name Of


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 5:34 am

1ον χιουμορ εφόσον δεν γελαει κανείς παυει να ειναι χιουμορ και εφόσον πειράζει καποιον επειδή απευθύνετε σε αυτον ειναι προσβολή.και
2ον το report δεν ειναι τπτ αστειο για να κανεις και χιουμορ διότι μπορει να κριθεί και το μελλον του admin.αντε σοβαρέψου λοιπόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babaca
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2012

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 6:05 am

ε πες οτι είσαι μπουγάτσα με ναζί, να τελειώνουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
esta1
Public Admin
Public Admin
esta1


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονικη

[μπουγάτσα με admin] esta Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [μπουγάτσα με admin] esta   [μπουγάτσα με admin] esta EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 7:19 am

ε και συ πες οτι εισαι φουρνος με απολα να τελειωνουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[μπουγάτσα με admin] esta
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [admin] Jet
» Admin report NOS
» Fail admin..!
» Admin Req By VeGeTa.dBz.fTw
» admin req by captensnoopy

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Iron Servers Categories :: Admin Report-
Μετάβαση σε: