Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Welcome to Iron-Servers.
Have fun and Enjoy your stay.
Play Fair without Cheats/Hacks.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Site μας ξανανοιξε και ειναι αυτο εδω..
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lOcRe
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012

EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 3:33 am

TI EINAI AUTA RE PAIDIA ME DOULEVETE?! ELEXTE LIGO TOUS ADMIN SAS AN EINAI DINATON! TRWW BAN GIA WH ENW DEN EXW VALEI POTE STI ZWI MOU WH! EPEIDI DILADI TYXAINEI NA EXOUME ENA KALO SKOR KANETE BAN???
SAS PARAKALW POLI NA VGALETE TO BAN AMESWS KAI NA MIN XANAGINEI XWRIS NA EXEI APODIXEIS O ADMIN POU TO KANEI!
sorry gia ta CAPS alla exw tetoia neura pou thelw na spasw to pliktrologio!

Ban Information
Name: lOcRe
SteamID: STEAM_0:1:49826916
Reason: wh Smile
Ban Length: 2 days
Unban Time: 13:24:33 3/30/2012
Admin Name: [admin][StrtAtck][A]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 4:48 am

O Admin να postarei το demo για να λύσει τις όποιες αμφιβολίες εφόσον υπάρχουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lOcRe
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012

EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 4:51 am

den yparxei kan logos gia WH.. egw demo den exw travixei. o admin den xerw ti exei kanei..alla an o admin xerei ligo apo CS prepei na xerei ti esti Tsimento kai eidika se pistes opws fy_poolday pou yparxoun stadar theseis spawn! imarton!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
esta1
Public Admin
Public Admin
esta1


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονικη

EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 5:24 am

Καλησπερα!
Θα σε παρακαλουσα πρωτον να διορθωσεις το ποστ σου και να το κανεις με ελληνικα και οχι με caps.Ειναι κανονας του φορουμ.
Δευτεορν ειμουν και γω μεσα στον σερβερ και σε εκανα spec μαζι με τον admin που σε εδωσε ban.Σε ειδα πανω απο 5 γυρους και στους 5 εχωνες αβερτα απο wall και ολες οι σφαιρες που εριχνες ηταν πανω στον αντιπαλο...τυχαιο?Δεν νομιζω.
Για demo δεν ξερω αν εχει κρατηθει παντως 2 admin σε καναμε spect και οι 2 αποφασισαμε οτι εχεις wh διοτι το spec εγινε με ESP ON οποτε ειδα παρα πολυ καλα εγω που εριχνες τις σφαιρες σου.

Edit: Θα μπορουσες καλιστα να φας απο μενα ban και για spawn Kills γιατι εκανα προηδοποιησεις να το κοψετε και δεν το κοβατε οποτε η θα τρωγες για wh η για spawn kills που ξες οτι απαγορευεται καργα και συ με εγραφες στα @@ σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[StrtAtck] [A]
Public Admin
Public Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Athina

EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 5:40 am

ζητώ συγγνώμη για το ban που έγινε σήμερα αν όντως δεν είχε. Επειδή είμαι καινούρια admin δεν μου είχαν πει ακόμα για το demo. Πιο μετά πληροφορήθηκα πως κάνουμε demo και αργότερα το έκανα κιόλας για έναν player που χρειάστηκε. Πάντως το ban που έγινε θεωρήθηκε σωστή σκέψη όχι μόνο από εμένα αλλά και από άλλον admin.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`MaddoxX'
Deathrun Admin
Deathrun Admin
`MaddoxX'


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2012
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 8:01 am

λοιπον απο'οτι διαβασα...το θεμα πρεπει να λυθηκε..οκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 9:47 am

Άλλη φορά πριν κάνεται ban ΠΑΝΤΑ demo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lOcRe
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012

EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 5:19 am

esta1 έγραψε:
Καλησπερα!
Θα σε παρακαλουσα πρωτον να διορθωσεις το ποστ σου και να το κανεις με ελληνικα και οχι με caps.Ειναι κανονας του φορουμ.
Δευτεορν ειμουν και γω μεσα στον σερβερ και σε εκανα spec μαζι με τον admin που σε εδωσε ban.Σε ειδα πανω απο 5 γυρους και στους 5 εχωνες αβερτα απο wall και ολες οι σφαιρες που εριχνες ηταν πανω στον αντιπαλο...τυχαιο?Δεν νομιζω.
Για demo δεν ξερω αν εχει κρατηθει παντως 2 admin σε καναμε spect και οι 2 αποφασισαμε οτι εχεις wh διοτι το spec εγινε με ESP ON οποτε ειδα παρα πολυ καλα εγω που εριχνες τις σφαιρες σου.

Edit: Θα μπορουσες καλιστα να φας απο μενα ban και για spawn Kills γιατι εκανα προηδοποιησεις να το κοψετε και δεν το κοβατε οποτε η θα τρωγες για wh η για spawn kills που ξες οτι απαγορευεται καργα και συ με εγραφες στα @@ σου.

καλα σοβαρα τωρα εσυ πιστευεις οτι ειχα wh? ρε ποσο καιρο παιζετε cs? σε πιστες οπως fy_poolday και aim_headshot μου λες οτι ειχα wh? δηλαδη που να μπει να παιξει κανενας απο τα μεγαλα ονοματα τι θα τον κανετε akick?!
δεν εχω βαλει ποτε wh και οτι αλλο υπαρχει δεν ξερω καν πως μπαινουν ουτε εχω ενδιαφερθει ποτε..παιζω cs απο το 2002 και μου λες τωρα εσυ για wh..ελεος! για τα spawn kills εφαγα τουλαχιστον 4-5 πριν ξεκινησω να ριχνω και εκανα μονο 2 αν θυμαμαι καλα γιατι μου σπασανε τα νευρα. τελος το δεχομαι το λαθος απο τον admin γαι το ban γιατι περι λαθους προκειται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sn1k3
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2012

EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!   EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?! EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 2:23 am

θα δεχτει ενα warn ο αδμιν και θα γινεις unban.

locked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
EIMASTE SOVAROI??KANETE BAN ETSI EPEIDI SAS IRTHE?!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Iron Servers Categories :: Admin Report-
Μετάβαση σε: